Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar


Výsledky dotazníkového šetření SCIO

Výsledky dotazníkového šetření SCIO

  • Administrátor
  • 21.6.2024

VÝSLEDKY DOTAZNÍKOVÉHO ŠETŘENÍ  „MAPA ŠKOLY“

Naše škola se účastnila dotazníkového šetření Mapa školy, které pro české školy připravuje nevládní společnost SCIO, zabývající se problematikou vzdělávání. SCIO se dlouhodobě snaží sledovat inovace ve vzdělávání a přenášet je do praxe.

Zcela anonymní dotazníkové šetření, které proběhlo na naší škole, zjišťuje zpětnou vazbu od učitelů, rodičů, provozních zaměstnanců a vedení školy – pochvaly, připomínky, názory. Výsledky jsou vyhotoveny jak v číselné podobě, tak v názorném vizuálním ukazateli - grafech.

V každém případě jsou to důležité údaje pro školu a také pro zřizovatele.

Děkujeme všem, kteří se tohoto šetření zúčastnili a těšíme se na další spolupráci. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Těší nás velké množství chvály, nad připomínkami se zamýšlíme. Některé z naší strany nelze řešit (parkování, velikost prostor). Podněty k zdravějšímu jídelníčku nejsou zcela relevantní, přikládáme čerstvé hodnocení KHS. Požadavky na stravování dětí v mateřské škole podléhají přísným pravidlům a kontrolám. Ostatní podněty budeme konzultovat při třídních schůzkách v září. 

Výsledky:

- naleznete níže v přiložených souborech.

                                                    

 

Dokument Odkaz
Jídelníček
Stáhnout
Výsledky
Stáhnout