fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar


Rozloučení s předškoláky

Rozloučení s předškoláky

  • Administrátor
  • 23.6.2020

Vážení rodiče,

z Vašich dětí se po prázdninách stanou  opravdoví školáci, kteří 1. září nastoupí do základní školy. Bylo by bláhové si myslet, že na takovou proměnu postačí šerpa. Společně si touto dobou vždy uvědomujeme, kolik energie, úsilí, péče a lásky jsme museli společně vynaložit, než dojdeme ke dni, kdy Vaše děti "opustí" bránu naší mateřské školy. Období docházky do mateřské školy jste začínali plni obav z neznámého prostředí a lidí. Mnozí jste vůbec poprvé opouštěli své dítě a to se neobešlo bez slziček dětí, maminek pod okny školky a možná se s novými pocity pral i leckterý tatínek v autě cestou do práce. Věřím, že jste brzy poznali, že mateřská škola je právě to místo, kde je Vaše dítě v bezpečí a kde se mu dostává někdy až nadstandardní péče. A jako bonus Vám z bezbranného človíčka vyrůstá samostatnější bytost, která za pár měsíců dojde sama do školy a zase se Vám v pořádku vrátí, bude Vám nadšeně o škole vyprávět a radostně psát úkoly:-).

 

Vážení rodiče, chtěla bych Vám poděkovat za všechny zaměstnance školy za společně prožité roky, potkávali jsme se téměř každý den a zákonitě k sobě máme velice blízko, protože celé ty roky nás spojuje stejný zájem a to je Vaše dítě a nezmění to ani tak nestandartní období, které právě teď prožíváme. Dnes se tedy  loučíme i s Vámi a přejeme Vám pevné nervy, aby jste brzy začali zvládat své školní povinnosti a hlavně, aby jste našli společnou řeč, porozumění a podporu lidí, kteří budou Vaše děti na cestě za vzděláváním a dospělostí provázet.

 

A je to tady milá Koťata, Medvídci,  Štěňata, Slůňata a Zajíčci. Od 1. září se  stanete právoplatnými žáky 1. třídy základní školy. Ještě než se tak ale stane je potřeba, aby jste si uložily do srdíčka všechno hezké, co jste ve školce se svými kamarády prožily a do paměti zapsaly vše, co jste se paní učitelkami naučily. Děkuji Vám děti za to, jak jste byly šikovné, že jste s paní učitelkami malovaly, zpívaly, recitovaly v různých soutěžích a díky tomu všichni ve Slaném vědí, že mateřská kola U Labutí má šikovné děti. A když Vám někdy bude smutno, tak si vzpoměňte, co legrace jsme U labutí užili. Děti, přeji Vám, aby i ve škole bylo veselo, aby jste potkaly hodně nových kamarádů, aby jste dostávaly hezké známky a škola vás bavila.

 

Na závěr si dovolím jménem nás všech poděkovat všem zaměstnancům školy za pečlivou a obětavou práci a za někdy až neuvěřitelnou urputnost vytvořit dětem lepší svět, s tradičními hodnotami, které se jinde vytrácejí. Přála bych jim, aby o prázdninách nabraly nové síly, které jim dovolí se ctí přivést za rok nové děti až na toto místo.

 

Poslední slova patří organizačním záležitostem a prosbě o vyzvednutí si všech věcí, které ve školce ještě máte a uhrazení plateb, které ještě neproběhly.

Užijte si krásné léto ve zdraví a pohodě.

 

Jitka Balíková, ředitelka školy